Aktualności / 2020

WTS wskazane w rankingu IAM i WTR jako polska firma specjalizująca się w postępowaniach patentowych roku 2020

Dnia 30 stycznia mieliśmy przyjemność gościć w Londynie, gdzie braliśmy udział w gali Global IP Awards. Gospodarzami wydarzenia byli IAM oraz WTR, czołowe globalne platformy odpowiedzialne za zbieranie informacji i sporządzanie analiz w zakresie własności intelektualnej. Na Northumberland Avenue 8 w samym sercu brytyjskiej stolicy zebrali się tego wieczoru rzecznicy patentowi i przedstawiciele firm prawniczych specjalizujących się w postępowaniach patentowych oraz w postępowaniach w sprawie znaków towarowych reprezentujący ponad 50 państw.

Ranking najlepszych firm specjalizujących się w dziedzinie własności intelektualnej sporządzany jest co roku w oparciu o wnikliwę analizę przeprowadzaną przez zespoły IAM oraz WTR w Londynie i Hongkongu, polegającą na sumiennym gromadzeniu informacji w zakresie wniosków o rejestrację patentów i znaków towarowych w ponad 60 jursydykcjach. Dodatkowo przeprowadzane są wywiady zarówno z rzecznikami, jak i ich klientami. Swój wkład w sporządzenie rankingu wnoszą również zespoły redakcyjne IAM oraz WTR, które mogą polegać na wieloletnim doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku. Dzięki temu połączeniu poszczególnych perspektyw, które pozwala na formułowanie kompleksowych ocen, rankingi IAM oraz WTR cieszą się opinią bardzo wiarygodnych, a wyróżnienie, jakie stanowi znalezienie się w nich, pożądane jest przez osoby oraz firmy z branży.

Miło nam poinformować, że nasza działalność została doceniona na tym prestiżowym forum i zostaliśmy wskazani jako polska firma specjalizująca się w zakresie postępowań patentowych roku 2020. WTS potwierdziło tym samym swój status jako zaufana, wysoka profesjonalna marka rozpoznawalna na skalę światową. Ten szczególny sukces stanowi silną motywację do dalszej intensywnej pracy, by dalej spełniać oczekiwania naszych Klientów i stale podnosić poprzeczkę.